Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY W DZIAŁOSZYCACH

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY W DZIAŁOSZYCACH

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Działoszyce

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna978564
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaAktualności, Ogłoszenia174667
Ikona - strzałka prawaFormularze, dokumenty12951
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3565
Ikona - strzałka prawaBudownictwo219
Ikona - strzałka prawaPodatki5455
Ikona - strzałka prawaOdpady303
Ikona - strzałka prawaKontakt21466
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu17461
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny10563
Ikona - strzałka prawaBurmistrz14415
Ikona - strzałka prawaSekretarz12112
Ikona - strzałka prawaSkarbnik10972
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?30020
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju gminy12122
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27734
Ikona - strzałka prawaZarządzenia13684
Ikona - strzałka prawaProwadzone rejestry4902
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencji 2016-20192715
Ikona - strzałka prawaMajątek publiczny
Ikona - strzałka prawaStan mienia komunalnego10945
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2016 r.375
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2015 r.274
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2014 r.1052
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2013 r.609
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2012 r.700
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2011 r.1924
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2010 r.1675
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2009 r.2162
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2008 r.2195
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2007 r.2262
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2006 r.2959
Ikona - strzałka prawastan mienia na 30.10.2005 r.3990
Ikona - strzałka prawastan mienia na 20.10.2004 r.3847
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2017 r.11776
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2016 r.19689
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2015 r.5996
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2014 r.31169
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2013 r.33017
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2012 r.11768
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2011 r.18228
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2010 r.32041
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o przetargach83729
Ikona - strzałka prawarok 201722736
Ikona - strzałka prawarok 201629888
Ikona - strzałka prawarok 201545050
Ikona - strzałka prawarok 201447113
Ikona - strzałka prawarok 201336347
Ikona - strzałka prawarok 201235139
Ikona - strzałka prawarok 201067689
Ikona - strzałka prawarok 200964760
Ikona - strzałka prawarok 200870332
Ikona - strzałka prawarok 201168997
Ikona - strzałka prawarok 200717982
Ikona - strzałka prawarok 20069057
Ikona - strzałka prawarok 20054986
Ikona - strzałka prawaPrzetarg na projekty decyzji o war zabudow. 27.12.20051003
Ikona - strzałka prawarok 20042616
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów675
Ikona - strzałka prawaRada Miejska w Działoszycach
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący9268
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miejskiej10236
Ikona - strzałka prawaStałe Komisje Rady Miejskiej8248
Ikona - strzałka prawaSkłady ososbowe Stałych Komisji Rady Miejskiej6252
Ikona - strzałka prawaStatut8505
Ikona - strzałka prawaJednostki pomocnicze12587
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28727
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2017 r.493
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2016 r.5439
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2015 r.6273
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2014 r.8193
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2013 r.6746
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2012 r.9609
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2011 r.10468
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2010 r.14368
Ikona - strzałka prawaMateriały na sesję Rady Miejskiej12780
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe18568
Ikona - strzałka prawaBudżet
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2017 r.864
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2016 r.1479
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2015 r.826
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2014 r.2045
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2013 r.3147
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2012 r.1954
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2011 r.1952
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2010 r.3799
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2009 r.4242
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2008 r.4352
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2007 r.6080
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2006 r.4816
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2004 r.1783
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Działoszycach15597
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Stępocicach10715
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dzierążni9534
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole8252
Ikona - strzałka prawaZespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek11462
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminne Centrum Kultury9223
Ikona - strzałka prawaMIejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej15140
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Zdrowia9458
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w Biuletynie2832
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w Biuletynie5449
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11808
Ikona - strzałka prawaArchiwum7655
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7189
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7154
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7415

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-12-07 08:54:59, zmian dokonał(a): Marcin Leszczyński

WCAG 2.0 (Level AA)