Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY W DZIAŁOSZYCACH

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY W DZIAŁOSZYCACH

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Działoszyce

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna961739
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaAktualności, Ogłoszenia168354
Ikona - strzałka prawaFormularze, dokumenty12734
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3512
Ikona - strzałka prawaBudownictwo147
Ikona - strzałka prawaPodatki5364
Ikona - strzałka prawaOdpady237
Ikona - strzałka prawaKontakt21181
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu17066
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny10459
Ikona - strzałka prawaBurmistrz14229
Ikona - strzałka prawaSekretarz11959
Ikona - strzałka prawaSkarbnik10833
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?29724
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju gminy12016
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27193
Ikona - strzałka prawaZarządzenia13055
Ikona - strzałka prawaProwadzone rejestry4807
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencji 2016-20192573
Ikona - strzałka prawaMajątek publiczny
Ikona - strzałka prawaStan mienia komunalnego10839
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2016 r.298
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2015 r.220
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2014 r.983
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2013 r.561
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2012 r.651
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2011 r.1862
Ikona - strzałka prawastan mienia kom. na 31.12.2010 r.1623
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2009 r.2122
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2008 r.2150
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2007 r.2223
Ikona - strzałka prawastan mienia na 31.10.2006 r.2907
Ikona - strzałka prawastan mienia na 30.10.2005 r.3906
Ikona - strzałka prawastan mienia na 20.10.2004 r.3787
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2017 r.9165
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2016 r.18632
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2015 r.5723
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2014 r.30886
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2013 r.32766
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2012 r.11579
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2011 r.17920
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, Przetargi 2010 r.31578
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o przetargach82944
Ikona - strzałka prawarok 201717382
Ikona - strzałka prawarok 201628862
Ikona - strzałka prawarok 201543673
Ikona - strzałka prawarok 201446200
Ikona - strzałka prawarok 201335667
Ikona - strzałka prawarok 201234140
Ikona - strzałka prawarok 201066587
Ikona - strzałka prawarok 200963982
Ikona - strzałka prawarok 200869371
Ikona - strzałka prawarok 201167461
Ikona - strzałka prawarok 200717894
Ikona - strzałka prawarok 20068996
Ikona - strzałka prawarok 20054907
Ikona - strzałka prawaPrzetarg na projekty decyzji o war zabudow. 27.12.2005958
Ikona - strzałka prawarok 20042571
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów626
Ikona - strzałka prawaRada Miejska w Działoszycach
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący9191
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miejskiej10141
Ikona - strzałka prawaStałe Komisje Rady Miejskiej8174
Ikona - strzałka prawaSkłady ososbowe Stałych Komisji Rady Miejskiej6184
Ikona - strzałka prawaStatut8426
Ikona - strzałka prawaJednostki pomocnicze12469
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28400
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2017 r.262
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2016 r.5149
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2015 r.6074
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2014 r.7899
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2013 r.6585
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2012 r.9429
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2011 r.10201
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej 2010 r.14124
Ikona - strzałka prawaMateriały na sesję Rady Miejskiej12457
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe18158
Ikona - strzałka prawaBudżet
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2017 r.718
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2016 r.1421
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2015 r.780
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2014 r.1983
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2013 r.3094
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2012 r.1909
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2011 r.1902
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2010 r.3753
Ikona - strzałka prawaUchwała Budżetowa na 2009 r.4191
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2008 r.4302
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2007 r.6029
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2006 r.4766
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa na 2004 r.1726
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Działoszycach15438
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Stępocicach10577
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dzierążni9447
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole8190
Ikona - strzałka prawaZespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek11346
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminne Centrum Kultury9118
Ikona - strzałka prawaMIejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej14852
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Zdrowia9373
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w Biuletynie2784
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w Biuletynie5371
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11554
Ikona - strzałka prawaArchiwum7587
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7121
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7097
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7358

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-10-16 15:13:58, zmian dokonał(a): Marcin Leszczyński

WCAG 2.0 (Level AA)